دسته بندی:
۱۴۰۱/۵/۸ / ۱۵:۱۱
اشتراک گذاری پرینت

محمد حمیدی مقدم:

کشف استعدادهای زیر 25 سال در شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت»

محمد حمیدی مقدم از اختصاص بخشی به نام کشف استعدادهای زیر 25 سال در شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» خبر داد.

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، مدیر عامل مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی در برنامه رادیویی سینمافرهنگ، رادیو فرهنگ گفت: جشنواره فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» در مسیری شانزده ساله به بلوغ رسیده و خوشبختانه یکی از سرمایه‌های سینمای ایران است. این جشنواره در منطقه غیرقابل رقابت و منحصر به فرد است و امیدوارم در جهان هم به جایگاه شایسته خود برسد.

حمیدی مقدم ادامه داد: شانزدهمین جشنواره بین المللی «سینماحقیقت» با توجه به سیاست‌های دولت سیزدهم و با عنایت رئیس محترم سازمان سینمایی جناب آقای دکتر محمد خزاعی، در مسیری جدید طراحی شده است. شورای برگزاری جشنواره به دنبال توجه به استانداردهای همه ادوار و البته توجه به محتواهایی مناسب با شرایط امروز است.
 
دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» افزود: جشنواره امسال، بخش‌های ثابت همیشگی مسابقه ملی، بین‌الملل و شهید آوینی را دارد و بخش‌های جنبی جذابی هم در این دوره داریم که یکی از آنها، بخش استعدادهای برتر زیر 25 سال است.
 
وی ادامه داد: در همه دوره‌ها، یکی از مهمترین رویکردهای جشنواره حمایت از استعدادهای برتر و کشف نیروهای جوان است. امسال امیدواریم در بخش استعدادهای برتر زیر 25 سال جوانان مستعد مستندساز معرفی شوند. نسلی که آینده سینمای مستند با حضور و درخشش آنها معنا می‌یابد.
 
شانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» با دبیری محمد حمیدی مقدم آذرماه امسال برگزار می‌شود.
.

برچسب
لینک کوتاه
کشف استعدادهای زیر 25 سال در شانزدهمین جشنواره «سی... https://cinemaorg.ir/n/10b51826