دسته بندی:
۱۴۰۱/۴/۱ / ۱۰:۲۷
اشتراک گذاری پرینت

سعادتعلی سعیدپور:

سفرهای استانی رئیس سازمان، فاصله مدیران و هنرمندان را کم می‌کند

  یک تهیه‌کننده و کارگردان حوزه مستند تاکید کرد حضور رئیس سازمان سینمایی در استان‌ها و دیدار با هنرمندان باعث تقویت فضای همدلی و تعامل می‌شود.

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، سعادتعلی سعیدپور مستندساز اهل تبریز گفت: در نشست صمیمی با رئیس سازمان سینمایی محمد خزاعی، معاونان ایشان و  حمیدی مقدم مدیر عامل محترم مرکز، مدیران ارشاد استان و هنرمندان تبریز حضور داشتند. با توجه به تشکیل خانه‌های مستند در سایر استانها، پیشنهاد تاسیس خانه سینمای مستند تبریز مطرح شد، درباره برگزاری جشنواره منطقه‌ای سینمای مستند با مشارکت مراکز استانها در مناطق مختلف کشور صحبت و از آن استقبال شد. امیدوارم پس از بررسی‌های کارشناسی این طرح‌ها به سامان برسد.
 
وی ادامه داد: سفر  خزاعی و همراهان ایشان با استقبال مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی و هیئت مدیره خانه سینمای مستند تبریز و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر استان بخصوص دست اندرکاران  سینما و فعالان این حوزه همراه بود. در جلسه گفت و شنود با حضور رئیس محترم سازمان، سینماگران مسائلشان را مطرح کردند. این دیدارها باعث ایجاد همدلی و تقویت روابط بین مدیران و هنرمندان می‌شود.
 
سعیدپور افزود: این دیدار، در فضایی صمیمی برگزار شد. در یک فضای صمیمانه خزاعی و حمیدی مقدم از دفاتر انجمن‌ها و خانه سینمای مستند تبریز دیدار کردند و به درخواست‌های هیئت مدیره خانه سینمای مستند تبریز توجه و تأکید کردند مشکلات و موانع به سرعت رفع شوند.
لینک کوتاه
سفرهای استانی رئیس سازمان، فاصله مدیران و هنرمندان... https://cinemaorg.ir/n/adca4d21