دسته بندی:
۱۴۰۱/۴/۱ / ۱۰:۳۸
اشتراک گذاری پرینت

ودود آقامحمدیان:

سفرهای استانی رئیس سازمان سینمایی باعث دلگرمی مستندسازان است

تهیه‌کننده سریال «سایه‌ای در تاریکی» معتقد است سفرهای رئیس سازمان سینمایی به مستندسازان استان‌ها دلگرمی می‌دهد.

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، ودود آقامحمدیان گفت: پنجشنبه گذشته میزبان محمد خزاعی رئیس محترم سازمان سینمایی و حمیدی مقدم مدیر عامل مرکز  هیات همراه بودیم. در این دیدار که در سالن بیضای شهر اردبیل برگزار شد، هنرمندان، مستندسازان و فعالان فرهنگی وهنری حضور داشتند و در فضایی صمیمانه مسائل شان را مطرح کردند.

وی ادامه داد: دوستانی که در انجمن سینمای جوان، خانه مستند اردبیل یا مراکز آموزشی فعالیت می کنند در این مراسم، دغدغه‌ها، مشکلات و مسائل شان را مطرح کردند.  خزاعی و  حمیدی مقدم قول مساعد و همکاری دادند تا مسائل و مشکلات به سرعت حل شوند.

مدرس دانشگاه  ودود آقامحمدیان تاکید کرد: سفر مسئولان و مدیران فرهنگی به استان ها مایه دلگرمی است. علاوه بر این، امکان دسترسی ما مستندسازان و فعالان فرهنگی و هنری  در استان به رئیس محترم سازمان در تهران، ساده نیست و ایشان به دلیل تعدد مشغله‌هایشان فرصت پاسخگویی و دیدار ندارند. اما زمانی که به استان‌ها سفر می کنند این فرصت به وجود آمده و چند ساعت را به هنرمندان استانی اختصاص می دهند.

آقامحمدیان ادامه داد: خوشبختانه شناختی که رئیس محترم سازمان از سینما و مسائل مربوط به آن دارد باعث می شود، هنرمندان راحت تر با ایشان طرح مسئله کنند و امیدوار به اجرایی شدن وعده ها باشند.

این تهیه کننده و مستند ساز گفت:  خزاعی در اردبیل با  استاندار هم دیداری داشتند و خوشبختانه نتیجه این دیدار افزایش اعتبار فرهنگی هنری استان بود. امیدوارم نتایج خیر این سفر برای سینمای مستند اردبیل و هنرمندانش رونق و موفقیت بیشتر باشد.
لینک کوتاه
سفرهای استانی رئیس سازمان سینمایی باعث دلگرمی مستن... https://cinemaorg.ir/n/f5dd551c