دسته بندی:
۱۴۰۰/۶/۱۵ / ۱۱:۵۲
اشتراک گذاری پرینت

رقابت «اینجا هم باران می‌بارد» در جشنواره‌ای آرژانتینی فیلم سینمایی «اینجا هم باران می‌بارد» به کارگردانی نادر طریقت در تازه‌ترین حضور بین‌المللی خود در جشنواره‌ای در آرژانین رقابت می‌کند.

 فیلم سینمایی اینجا هم باران می‌بارد روایت یک خانواده ۴ نفره است که رنج ها و سختی های شدیدی را متحمل می‌شوند و برای مقابله با چالش‌های روزمره و رویدادهای غیر منتظره‌ای که زندگی آنها را تهدید می‌کند در حال تلاش هستند. تنها نگرانی مادر خانواده این است که خواسته‌های پسر نیمه نابینای خود را برآورده کند. به نتیجه می‌رسد و این باعث می‌شود که خانواده ماجراهای غیرمنتظره‌ای را پشت سر بگذارند.

این فیلم به کارگردانی نادر طریقت، تهیه کنندگی محمد متوسلانی و نویسندگی هستی طریقت تولید شده است.

مریم بخشی، احمد نجفی، اتابک نادری، زهرا داوود نژاد، احمدرضا اسعدی، بیوک میرزایی، محمد برسوزیان، رسول نجفیان، اصغر نجات، رحیم مهدی‌خانی، ثنا حاجی‌زاده، اسدالله یکتا، فاطمه شکری، محمد ضیایی، نجات علی مرادی، بهار رسولی، محمدعلی عزیزی، مرتضی عیوضی نیا، رضا عباس زاده، مهدی سعیدی، محمود حیدری، سالار طایفه اسلام، محمد سرکانی، ایلیا زمانی‌نژاد، نرگس علیمرادی، آرینا رمضانی، امین طریقت، غزاله جزایری و مرحوم استاد جمشید مشایخی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

گروه دریچه سینما، مسئولیت پخش بین‌المللی این اثر را به عهده دارند.

جشنواره فیلم Parana آرژانتین یک جشنواره عمومی و بدون محدودیت موضوعی است. چهارمین دوره این رویداد رقابتی در تاریخ ۳ تا ۱۰ سپتامبر (۱۳ تا ۱۹ شهریور) در شهر پارانا آرژانتین برگزار می‌شود.


منبع: ایرنا

لینک کوتاه
رقابت «اینجا هم باران می‌بارد» در جشنواره‌ای آرژان... https://cinemaorg.ir/n/1ef43dd0