دسته بندی:
۱۴۰۰/۹/۳ / ۱۱:۰۲
اشتراک گذاری پرینت

حال و هوای متفاوت گرامیداشت هفته بسیج در سازمان سینماییفرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان سینمایی برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در این سازمان را تشریح کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، عبدالحسین پیشان، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان و نماینده ویژه سازمان در امور ایثارگران در خصوص برنامه های بزرگداشت هفته بسیج گفت: برپایی نمایشگاه عکس از تصاویر شهدا و فعالیت بسیجیان در لابی ورودی سازمان سینمایی، طراحی و چاپ بنر و استند از بزرگان حوزه مقاومت و نیز، تبلیغات میدانی و صحنه آرایی از جمله برنامه های پیش بینی شده در سازمان سینمایی بوده است.


وی ، برنامه ریزی برای نمایش فیلم سینمایی "منصور" با مضمون فرهنگ بسیج، ایثار و شهادت در سالن سینمایی سازمان برای همکاران با رعایت پروتکل های بهداشتی و نشست اعضای شورای بسیج پایگاه مقاومت با رئیس سازمان سینمایی را از دیگر برنامه های این هفته عنوان کرد و افزود: همچنین، مسابقه تیراندازی با طپانچه برای اعضای شورا و مدیران سازمان هم پیش بینی کرده ایم. 


فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان سینمایی ، استقرار تیم پزشکی بمدت دو روز برای غربالگری سلامت کارکنان و اعطای لوح تقدیر به 5 نفر از همکاران بسیجی فعال سازمان را از دیگر برنامه ها و اقدامات این سازمان در ایام بزرگداشت هفته بسیج ذکر کرد.
لینک کوتاه
حال و هوای متفاوت گرامیداشت هفته بسیج در سازمان سی... https://cinemaorg.ir/n/c5fabe7d