دسته بندی:
۱۴۰۱/۳/۳۱ / ۱۴:۳۱
اشتراک گذاری پرینت

برگزاری نشست هم اندیشی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد در امور ایثارگران در ایلام

نشست هم اندیشی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران  در وزارت  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی و سمعی بصری، در ادامه سفر استانی رییس سازمان سینمایی به ایلام، نشست هم اندیشی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران با ایثارگران وزارت  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام صبح امروز (31 خرداد ماه) برگزار شد.

 در این مراسم محمدرضا سوقندی، استان ایلام را از جمله مناطق دوران دفاع مقدس ، میقات زیارت حرم امام حسین (ع) و عتبات عالیات معرفی کرد که با پیشینه ای تاریخی و تمدنی  از ویژگی های فرهنگی هنری بسیاری بهره برده و  افتخار 3 هزار شهید دوران دفاع مقدس را به خود اختصاص داده است.


وی با اشاره به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت افزود:  فرهنگ و هنر و در کنار آن رسانه ابزاری برای شناساندن و معرفی معارف دوران دفاع مقدس به فرزندان این مرز و بوم محسوب می شود و در جامعه امروز به نیازی اساسی تبدیل شده است.

در ادامه این مراسم ، مشاور وزیر در امور ایثارگران خاطره گویی، فرهنگ سازی و گفتمان سازی را از مهمترین ابزارهای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و با تاکید بر آرمان های انقلاب اسلامی اخلاص، جانفشانی و ایثارگری های مردم استان ایلام را گرامی داشت.

وی  با اشاره به نقش ایلات وعشایر استان ایلام در دوران 8 سال دفاع مقدس، بر دلاوری های این قوم  مبازر تاکید کرد.لینک کوتاه
برگزاری نشست هم اندیشی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد در... https://cinemaorg.ir/n/29135e80