دسته بندی:
۱۴۰۱/۸/۱۳ / ۱۳:۲۷
اشتراک گذاری پرینت

در سفر یک روزه معاون وزیر فرهنگ و رئیس سازمان امور سینمایی کشور به لرستان انجام شد؛

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سازمان سینمایی کشور با استانداری لرستان

تفاهم‌نامه همکاری سازمان سینمایی کشور و استانداری لرستان عصر روز چهارشنبه ۱۱ آبان با حضور مسئولان کشوری و استانی منعقد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، در سفر یک روزه، محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی کشور به لرستان، تفاهم‌نامه همکاری این سازمان با استانداری لرستان منعقد شد.

ارتقا و تعالی هنر فاخر سینما و تصویر و غنی‌سازی جریان تولید سینمایی ایران براساس اولویت‌های سند تحول دولت مردمی و سند تحول وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمایت از تولیدات و آموزش‌های سینمایی در استان‌‌ها و شهرستان‌ها، ایجاد فرصت مناسب برای هنرمندان و جوانان علاقه‌مند و مستعد در استان‌ها و شهرستان‌ها جهت شکوفایی استعدادها و ظهور توانمندی‌ها و خلاقیت‌های آنان با رویکرد عدالت محوری از جمله اهداف این تفاهم‌نامه عنوان شده است. 

حمایت از تولیدات سینمایی،‌ آموزش و توانمندسازی هنرمندان، حمایت از برگزاری رویدادها، جشنواره‌ها، همایش‌ها، نشست‌ها، کارگاه‌های آموزشی، همکاری و هماهنگی جهت توسعه زیرساخت‌های سینمایی و تجهیز سالن‌های سینمایی شهرستان‌ها از جمله نکات اصلی تفاهم‌نامه سازمان سینمایی کشور با استانداری لرستان است.

شایان ذکر است محمدرضا سوقندی مدیر کل حقوقی، مجلس و استان های سازمان سینمایی، هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه سینماشهر و مهدی آذرپندار مدیرعامل انجمن سینمای جوانان رئیس سازمان سینمایی را در این سفر یک روزه همراهی کردند.

لینک کوتاه
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سازمان سینمایی کشور با اس... https://cinemaorg.ir/n/791fdd59