دسته بندی:
۱۴۰۳/۴/۱۳ / ۲۲:۱۸
اشتراک گذاری پرینت

دعوت سازمان سینمایی کشور از اصحاب فرهنگ و هنر و هنرمندان و سینماگران برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری

سازمان سینمایی در آستانه دومین مرحله انتخابات ریاست جمهوری، با انتشار اطلاعیه‌ای از ملت آگاه ایران، هنرمندان، فرهیختگان و بالاخص جامعه شریف فرهنگی و سینمایی کشور دعوت کرد در این رویداد مهم و سرنوشت ساز حضور پیدا کنند. 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، در این اطلاعیه با اشاره به حساسیت، اهمیت و جایگاه ویژه انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در تعالی و پیشرفت همه جانبه کشور در ابعاد سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی آمده است: بار دیگر مردم شریف ایران در یک بزنگاه مهم قرار گرفته است. تاریخ انقلاب اسلامی همواره، تجسم عینی وحدت، همدلی، همبستگی و میل به پیشرفت و آزادگی و استقلال بوده واین نقش با شکوه همواره یادآور تصویر پرغرور مردم متعهد و متدین ایران عزیز در ادوار مختلف بوده است.

انتخابات ریاست جمهوری، جلوه‌گاه شور و تعهد ملت نسبت به سرنوشت خویش و صیانت از میراث ارجمند شهیدان این سرزمین است؛ همچنانکه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی فرمودند: حضور در انتخابات وظیفه شرعی و انقلابی و انتخابات نمادی عینی و قابل لمس از مردمسالاری دینی و حضور پررنگ مردم در تعیین سرنوشت خویش است.

سازمان سینمایی کشور از همه اقشار جامعه ؛ بویژه جامعه هنری و خانواده سینما دعوت می‌کند تا با حضور خویش در پای صندوق‌های رای، این تکلیف ملی و وظیفه اجتماعی را انجام دهند.

لینک کوتاه
دعوت سازمان سینمایی کشور از اصحاب فرهنگ و هنر و هن... https://cinemaorg.ir/n/4678a4ba
اخبار برگزیده

خزاعی: اعلام ۱۴ اقدام مهم در حوزه استان‌ها/ به عهدمان برای رشد سینما و توسعه عدالت فرهنگی پایبندیم

آغاز فصلی تازه/ نباید تفاهمنامه در سطح امضا و کاغذ باقی بمانند

امضای تفاهمنامه گسترش همکاری سینمایی میان ایران و ازبکستان

لزوم گسترش همکاری‌های سینمایی با اهتمام به مشترکات تاریخی، تمدنی و آئینی/ سفر محمد خزاعی به تاشکند

محمدمهدی اسماعیلی: همه دیدگاه‌ها و سلایق را به رسمیت می‌شناسیم/تنوع سلیقه موجب پایایی هنر و سینماست/همه عضو یک خانواده هستیم / محمد خزاعی: وظیفه سازمان سینمایی صیانت از سینماست/ با عوامل فیلم‌های بدون مجوز و ضد ملی دیگر همکاری نخواهیم داشت

سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان سینمایی در حوزه سینمای استان‌ها /از تلاش برای ایجاد معاونت سینمایی در استان ها و بسترسازی برای افزایش مخاطب تا تقویت نگاه ملی در سینما

«سینمای ملی» با بی‌اعتمادسازی مردم‌ تخریب می‌شود/ جریان‌شنایی رسالت اصلی روابط عمومی‌ها

تقدیر از برگزیدگان/ خزاعی: فجر به آغوش بچه‌های انقلاب بازگشت

معرفی هیات داوران بخش بین الملل فجر41

معرفی هیات داوران چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر