دسته بندی:
۱۴۰۱/۲/۲۰ / ۱۵:۱۲
اشتراک گذاری پرینت

برپایی جلسه فوق العاده مقابله با قاچاق فیلم / تشکیل کارگروهی متشکل از نمایندگان سازمان سینمایی، سینماداران و مراکز امنیتی و قضایی

کارگروهی متشکل از نمایندگان سازمان سینمایی، سینماداران و مراکز امنیتی و قضایی برای پیشگیری و واکنش سریع در راستای مقابله با قاچاق فیلم شکل می‌گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، روح الله سهرابی با اعلام این مطلب عنوان کرد: جلسه فوق العاده مبارزه با قاچاق فیلم و صیانت از آثار سینمایی با حضور معاون ارزشیابی و نظارت، نماینده دادستان کل، نماینده پلیس فتا، مدیران مربوطه در امر صیانت و تعدادی از روسای صنوف سینمایی از جمله رئیس صنف سینماداران، رئیس صنف پخش کنندگان و رئیس صنف تهیه کنندگان و مدیرکل نظارت بر عرضه و پخش فیلم در محل سازمان سینمایی برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه پس از بررسی شرایط موجود و مباحث طولانی در زمینه مقابله با قاچاق فیلم و ضبط فیلم از روی پرده مقرر گردید به سرعت کارگروهی برای این منظور تشکیل شود خاطرنشان ساخت: اعضای این کارگروه را افرادی از وزارت ارشاد، سینماگران و مراکز امنیتی و قضایی تشکیل خواهند داد.

مدیرکل نظارت بر عرضه و پخش فیلم سازمان سینمایی اضافه کرد: همچنین، در این جلسه ضمن تاکید بر تعیین مدیران دغدغه مند و متخصص برای سالن‌های سینما و تکمیل کادر نیروی انسانی مراقب در سالن‌ها بنا شد گزارشی دقیق از وضعیت دوربین‌های مدار بسته در سالن‌ها تهیه شود.

سهرابی گفت: تاکید بر تعامل و همکاری همه جانبه مراکز امنیتی و قضایی و سازمان سینمایی در جهت مقابله با این معضل و از سرگیری جدیتر فعالیت کمیته مبارزه با قاچاق فیلم از دیگر خروجی‌های این جلسه بود.

لینک کوتاه
برپایی جلسه فوق العاده مقابله با قاچاق فیلم / تشکی... https://cinemaorg.ir/n/c6c7e059