دسته بندی:
۱۴۰۱/۱۱/۲ / ۱۰:۰۷
اشتراک گذاری پرینت

ثبت خاطرات شفاهی «نظام الدین کیایی» در موزه سینما

مجموعه خاطرات و تجربیات«نظام الدین کیایی» صدابردار شناخته شده سینما در قالب گفتگوی تاریخ شفاهی در موزه سینمای ایران ثبت شد.

به گزارش روابط عمومی موزه سینما، «نظام الدین کیایی» صدابردار سینمای ایران که با بسیاری از کارگردان‌های شناخته شده سینما همچون داریوش مهرجویی، پوران درخشنده،پرویز شیخ طادی،علیرضا رئیسیان،ابوالحسن داوودی، ابوالفضل جلیلی، مهدی صباغ زاده و ... همکاری داشته برای اولین‌بار با قرارگرفتن مقابل دوربین موزه سینما بخشی از خاطرات و تجربیات ناگفته خود را بازگو کرد.

کیایی در این گفتگو که بیش از چهار ساعت به طول انجامید ضمن بیان روند فعالیت‌ها و تجربیات به بخشی از خاطرات خود از پشت صحنه فیلم‌هایی که با آنها همکاری داشته ، پرداخت و همچنین توصیه‌هایی برای جوانان و کسانی که علاقمند به ورود به سینما و به‌خصوص فعالیت در رشته صدابرداری و صداگذاری دارند، بیان کرد.

بخش‌هایی از این گفتگو به مناسبت‌های مختلف توسط موزه سینما از طریق سایت و صفحات مجازی این مجموعه فرهنگی تاریخی منتشر و در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه
ثبت خاطرات شفاهی «نظام الدین کیایی» در موزه سینما https://cinemaorg.ir/n/4fda85ef
اخبار برگزیده

خزاعی: اعلام ۱۴ اقدام مهم در حوزه استان‌ها/ به عهدمان برای رشد سینما و توسعه عدالت فرهنگی پایبندیم

آغاز فصلی تازه/ نباید تفاهمنامه در سطح امضا و کاغذ باقی بمانند

امضای تفاهمنامه گسترش همکاری سینمایی میان ایران و ازبکستان

لزوم گسترش همکاری‌های سینمایی با اهتمام به مشترکات تاریخی، تمدنی و آئینی/ سفر محمد خزاعی به تاشکند

محمدمهدی اسماعیلی: همه دیدگاه‌ها و سلایق را به رسمیت می‌شناسیم/تنوع سلیقه موجب پایایی هنر و سینماست/همه عضو یک خانواده هستیم / محمد خزاعی: وظیفه سازمان سینمایی صیانت از سینماست/ با عوامل فیلم‌های بدون مجوز و ضد ملی دیگر همکاری نخواهیم داشت

سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان سینمایی در حوزه سینمای استان‌ها /از تلاش برای ایجاد معاونت سینمایی در استان ها و بسترسازی برای افزایش مخاطب تا تقویت نگاه ملی در سینما

«سینمای ملی» با بی‌اعتمادسازی مردم‌ تخریب می‌شود/ جریان‌شنایی رسالت اصلی روابط عمومی‌ها

تقدیر از برگزیدگان/ خزاعی: فجر به آغوش بچه‌های انقلاب بازگشت

معرفی هیات داوران بخش بین الملل فجر41

معرفی هیات داوران چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر