دسته بندی:
۱۴۰۳/۲/۲۲ / ۱۲:۰۸
اشتراک گذاری پرینت

فروش سینمای ایران در هفته سوم اردیبهشت اعلام شد

فروش سینمای ایران از 15 تا 21 اردیبهشت 1403 به بیش از 44 میلیارد و 344 میلیون تومان رسید؛ همچنین در این هفته 846 هزار و 240 نفر به تماشای فیلم‌های اکران شده نشستند.

به گزارش روابط عمومی موسسه سینماشهر، فیلم‌های سینمایی «مست عشق» با فروش بیش از 23 میلیارد و 320 میلیون تومان، «تمساح خونی» با فروش بیش از 8 میلیارد و 16 میلیون تومان، «سال گربه» با فروش بیش از 7 میلیارد و 322 میلیون تومان، «بی‌بدن» با فروش بیش از 3 میلیارد و 57 میلیون تومان و «آسمان غرب» با فروش بیش از یک میلیارد و 235 میلیون تومان همانند هفته گذشته، به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم و فروش میلیاردی جدول فروش هفتگی را به خود اختصاص دادند.

فیلم‌های «ایلیا جستجوی قهرمان» با فروش بیش از 780 میلیون تومان، «آپاراتچی» با فروش بیش از 278 میلیون تومان، «نیلگون» با فروش بیش از 145 میلیون تومان، «نوروز» با فروش بیش از 107 میلیون تومان و «تاوان» با فروش بیش از 64 میلیون تومان در رتبه‌های ششم تا دهم جدول فروش هفته گذشته جای گرفتند.


همچنین فروش کلی سینمای ایران از ابتدای اردیبهشت تا 21 این ماه به بیش از 141 میلیارد و 584 میلیون تومان رسید و سینمای ایران جمعه 7 اردیبهشت ماه با فروش بیش از 13 میلیارد و 61 میلیون تومان بیشترین فروش و سه‌شنبه 11 اردیبهشت با 279 هزار و 298 نفر، بیشترین مخاطب را در این ماه داشته است.


برچسب
لینک کوتاه
فروش سینمای ایران در هفته سوم اردیبهشت اعلام شد https://cinemaorg.ir/n/cc8c9c02
اخبار برگزیده

خزاعی: اعلام ۱۴ اقدام مهم در حوزه استان‌ها/ به عهدمان برای رشد سینما و توسعه عدالت فرهنگی پایبندیم

آغاز فصلی تازه/ نباید تفاهمنامه در سطح امضا و کاغذ باقی بمانند

امضای تفاهمنامه گسترش همکاری سینمایی میان ایران و ازبکستان

لزوم گسترش همکاری‌های سینمایی با اهتمام به مشترکات تاریخی، تمدنی و آئینی/ سفر محمد خزاعی به تاشکند

محمدمهدی اسماعیلی: همه دیدگاه‌ها و سلایق را به رسمیت می‌شناسیم/تنوع سلیقه موجب پایایی هنر و سینماست/همه عضو یک خانواده هستیم / محمد خزاعی: وظیفه سازمان سینمایی صیانت از سینماست/ با عوامل فیلم‌های بدون مجوز و ضد ملی دیگر همکاری نخواهیم داشت

سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان سینمایی در حوزه سینمای استان‌ها /از تلاش برای ایجاد معاونت سینمایی در استان ها و بسترسازی برای افزایش مخاطب تا تقویت نگاه ملی در سینما

«سینمای ملی» با بی‌اعتمادسازی مردم‌ تخریب می‌شود/ جریان‌شنایی رسالت اصلی روابط عمومی‌ها

تقدیر از برگزیدگان/ خزاعی: فجر به آغوش بچه‌های انقلاب بازگشت

معرفی هیات داوران بخش بین الملل فجر41

معرفی هیات داوران چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر