دسته بندی:
۱۴۰۳/۳/۱۹ / ۱۳:۲۱
اشتراک گذاری پرینت

فروش سینمای ایران در هفته دوم خرداد اعلام شد

فروش سینمای ایران از دوازدهم تا هجدهم خرداد ماه به بیش از 39 میلیارد و 175 میلیون تومان رسید؛ همچنین در این هفته 562 هزار و 592 نفر به تماشای فیلم‌های اکران شده نشستند.

به گزارش روابط عمومی موسسه سینماشهر، فیلم‌های سینمایی «تگزاس3» با فروش بیش از 24 میلیارد و 466 میلیون تومان، «خجالت نکش2» با فروش بیش از 5 میلیارد و 90 میلیون تومان، «مست عشق» با فروش بیش از 3 میلیارد و 556 میلیون تومان، «تمساح خونی» با فروش بیش از 2 میلیارد و 295 میلیون تومان و «سال گربه» با فروش بیش از یک میلیارد و 657 میلیون تومان به ترتیب رتبه‌های اول تا پنجم و فروش میلیاردی جدول فروش 12 تا 18 خرداد ماه بودند.

فیلم‌های «بی‌بدن» با فروش بیش از 699 میلیون تومان، «عطرآلود» با فروش بیش از 584 میلیون تومان، «قلهک» با فروش بیش از 331 میلیون تومان، «آسمان غرب» با فروش بیش از 309 میلیون تومان، «ایلیا جستجوی قهرمان» با فروش بیش از 120 میلیون تومان در رتبه‌های ششم تا دهم جدول فروش هفته گذشته جای گرفتند.


همچنین سینمای ایران جمعه 11 خرداد ماه با فروش بیش از 12 میلیارد و 151 میلیون تومان بیشترین فروش و سه‌شنبه 8 خرداد با 242 هزار و 982 نفر، بیشترین مخاطب را از ابتدای ماه تاکنون داشته است.


لینک کوتاه
فروش سینمای ایران در هفته دوم خرداد اعلام شد https://cinemaorg.ir/n/41e9738b
اخبار برگزیده

خزاعی: اعلام ۱۴ اقدام مهم در حوزه استان‌ها/ به عهدمان برای رشد سینما و توسعه عدالت فرهنگی پایبندیم

آغاز فصلی تازه/ نباید تفاهمنامه در سطح امضا و کاغذ باقی بمانند

امضای تفاهمنامه گسترش همکاری سینمایی میان ایران و ازبکستان

لزوم گسترش همکاری‌های سینمایی با اهتمام به مشترکات تاریخی، تمدنی و آئینی/ سفر محمد خزاعی به تاشکند

محمدمهدی اسماعیلی: همه دیدگاه‌ها و سلایق را به رسمیت می‌شناسیم/تنوع سلیقه موجب پایایی هنر و سینماست/همه عضو یک خانواده هستیم / محمد خزاعی: وظیفه سازمان سینمایی صیانت از سینماست/ با عوامل فیلم‌های بدون مجوز و ضد ملی دیگر همکاری نخواهیم داشت

سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان سینمایی در حوزه سینمای استان‌ها /از تلاش برای ایجاد معاونت سینمایی در استان ها و بسترسازی برای افزایش مخاطب تا تقویت نگاه ملی در سینما

«سینمای ملی» با بی‌اعتمادسازی مردم‌ تخریب می‌شود/ جریان‌شنایی رسالت اصلی روابط عمومی‌ها

تقدیر از برگزیدگان/ خزاعی: فجر به آغوش بچه‌های انقلاب بازگشت

معرفی هیات داوران بخش بین الملل فجر41

معرفی هیات داوران چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر