دسته بندی:
۱۴۰۳/۲/۲۲ / ۱۵:۲۷
اشتراک گذاری پرینت

بازدید معاون فرهنگی وزارت ارشاد از غرفه بنیاد فارابی

یاسر احمدوند: بازنشر آثار مرجع، اتفاق شایسته‌ای است

معاون فرهنگی وزارت ارشاد و رئیس سی‌ و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، ضمن بازدید از غرفه فارابی، بازنشر کتب مرجع را اتفاقی شایسته و ضروری خواند.

به گزارش روابط ‌عمومی بنیاد سینمایی فارابی، یاسر احمدوند رئیس سی ‌و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب و معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید کوتاهی که از غرفه فارابی داشت، ضمن تمجید از غرفه‌سازی مطلوب این بنیاد و ارائه آثار تخصصی در زمینه هنر هفتم، ضمن تورق برخی کتاب‌های عرضه شده توسط انتشارات فارابی، به خوانش بندی از کتاب تازه منتشرشده فارابی با عنوان «جشنواره کن از منظر حکمرانی و سیاست‌گذاری سینما» پرداخت.

رییس نمایشگاه کتاب همچنین از بازنشر کتب تخصصی و مرجع عرصه سینما برای دانشجویان هنر هفتم و علاقه‌مندان به این عرصه فرهنگی- هنری تقدیر کرد.

مرکز انتشارات بنیاد سینمایی فارابی هم زمان با برگزاری سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران همه روزه تا 29 اردیبهشت ماه در محل شبستان اصلی مصلای تهران، راهرو 15 غرفه شماره 275 پذیرای علاقه مندان حوزه کتاب‌های سینمایی است.


لینک کوتاه
یاسر احمدوند: بازنشر آثار مرجع، اتفاق شایسته‌ای اس... https://cinemaorg.ir/n/569d0956
اخبار برگزیده

خزاعی: اعلام ۱۴ اقدام مهم در حوزه استان‌ها/ به عهدمان برای رشد سینما و توسعه عدالت فرهنگی پایبندیم

آغاز فصلی تازه/ نباید تفاهمنامه در سطح امضا و کاغذ باقی بمانند

امضای تفاهمنامه گسترش همکاری سینمایی میان ایران و ازبکستان

لزوم گسترش همکاری‌های سینمایی با اهتمام به مشترکات تاریخی، تمدنی و آئینی/ سفر محمد خزاعی به تاشکند

محمدمهدی اسماعیلی: همه دیدگاه‌ها و سلایق را به رسمیت می‌شناسیم/تنوع سلیقه موجب پایایی هنر و سینماست/همه عضو یک خانواده هستیم / محمد خزاعی: وظیفه سازمان سینمایی صیانت از سینماست/ با عوامل فیلم‌های بدون مجوز و ضد ملی دیگر همکاری نخواهیم داشت

سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان سینمایی در حوزه سینمای استان‌ها /از تلاش برای ایجاد معاونت سینمایی در استان ها و بسترسازی برای افزایش مخاطب تا تقویت نگاه ملی در سینما

«سینمای ملی» با بی‌اعتمادسازی مردم‌ تخریب می‌شود/ جریان‌شنایی رسالت اصلی روابط عمومی‌ها

تقدیر از برگزیدگان/ خزاعی: فجر به آغوش بچه‌های انقلاب بازگشت

معرفی هیات داوران بخش بین الملل فجر41

معرفی هیات داوران چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر