دسته بندی:
۱۴۰۲/۱۱/۱۹ / ۱۸:۲۸
اشتراک گذاری پرینت

آندره مورگان بیان کرد:

سینماگران ایرانی می‌توانند قله‌های سینمای جهان را فتح کنند

آندره مورگان از ایتالیا گفت که هنرمندان بااستعداد ایرانی می‌توانند قله‌های سینمای جهان را فتح کنند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، آندره مورگان از ایتالیا داور بخش بین‌الملل چهل‌ودومین جشنواره فیلم فجر درباره سابقه حضورش در ایران عنوان کرد: این سومین باری است که من به ایران سفر می‌کنم.

او ادامه داد: اولین باری که من به ایران سفر کردم سال 2018 بود. دومین بار سال 2019 به ایران آمدم و هر دوبار به دلیل حضور در جشنواره فیلم فجر به ایران آمدم. دفعه اولی که من به ایران آمدم دوستان و هنرمندان ایتالیایی دیگری نیز در جشنواره حضور داشتند. در آن دوره آهنگساز فیلم «زندگی زیباست» نیز به ایران آمده بود و خوشحال بودم که ایشان را در ایران می‌دیدم.

این هنرمند تصریح کرد: همچنین خوشحال بودم که کنار هم می‌توانیم هم از سینمای ایران لذت ببریم و همینطور سینمای ایتالیا را به جهانیان و به خصوص ایرانی‌ها بیشتر معرفی کنیم.

آندره مورگان در پایان درباره سینمای ایران بیان کرد: چیزی که درباره فیلم های ایرانی می توانم بگویم این است که به واسطه ژرفا و غنی بودن محتوای انسانی که دارند، هنرمندان بسیار بااستعداد و جوانی در ایران حضور دارند. این هنرمندان با استفاده از غنی بودن و ژرفای فرهنگی و استعداد و انرژی‌شان می توانند قله های سینمایی جهان را فتح کنند.
لینک کوتاه
سینماگران ایرانی می‌توانند قله‌های سینمای جهان را... https://cinemaorg.ir/n/8cd72d0c
اخبار برگزیده

خزاعی: اعلام ۱۴ اقدام مهم در حوزه استان‌ها/ به عهدمان برای رشد سینما و توسعه عدالت فرهنگی پایبندیم

آغاز فصلی تازه/ نباید تفاهمنامه در سطح امضا و کاغذ باقی بمانند

امضای تفاهمنامه گسترش همکاری سینمایی میان ایران و ازبکستان

لزوم گسترش همکاری‌های سینمایی با اهتمام به مشترکات تاریخی، تمدنی و آئینی/ سفر محمد خزاعی به تاشکند

محمدمهدی اسماعیلی: همه دیدگاه‌ها و سلایق را به رسمیت می‌شناسیم/تنوع سلیقه موجب پایایی هنر و سینماست/همه عضو یک خانواده هستیم / محمد خزاعی: وظیفه سازمان سینمایی صیانت از سینماست/ با عوامل فیلم‌های بدون مجوز و ضد ملی دیگر همکاری نخواهیم داشت

سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان سینمایی در حوزه سینمای استان‌ها /از تلاش برای ایجاد معاونت سینمایی در استان ها و بسترسازی برای افزایش مخاطب تا تقویت نگاه ملی در سینما

«سینمای ملی» با بی‌اعتمادسازی مردم‌ تخریب می‌شود/ جریان‌شنایی رسالت اصلی روابط عمومی‌ها

تقدیر از برگزیدگان/ خزاعی: فجر به آغوش بچه‌های انقلاب بازگشت

معرفی هیات داوران بخش بین الملل فجر41

معرفی هیات داوران چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر